Trezor ve zdi

Trezor ve zdiDříve než se rozhodnete pro konkrétní trezor, měli byste zvolit vhodné místo pro jeho vestavbu. Obvykle se nabízejí pouze tři možnosti: ve zdivu pod schody, v dostatečně silné venkovní zdi nebo, jako v našem případě, v nepoužívaném komíně.

Nejvhodnější bývají právě komíny, protože zpravidla mívají potřebnou hloubku. Při vestavbě do venkovní zdi můžete velmi rychle narazit na hranice možného. Navíc je zde nutná dodatečná tepelná izolace, jinak by zeslabením zdi mohl do domu pronikat chlad. Trezor se uloží do betonového lůžka, které je po všech stranách minimálně 10 cm silné. Použijte beton nejvyšší pevnosti, který se dá ve stavebních hypermarketech sehnat. Náhradním řešením je směs z potěrového betonu a cementu v poměru 8:1...

Více zde

Ke stažení - elektronický a mechanický zámek trezoru

Stáhněte si návod pro trezorový elektronický kombinační zámek LG Basic a návod pro trezorový mechanický kombinační zámek LG.

Více zde

Bezpečnostní třídy a dělení trezorů

Při výběru trezoru se zeptejte na jeho původ a bezpečnost, protože na trhu existuje i řada výrobků označovaných prodejci jako „trezor", ale ne každý tzv. „trezor" je skutečným trezorem. Většina levných výrobků nemá potřebnou certifikaci a tak vám řádně nezabezpečí váš majetek a zároveň servis těchto výrobků je minimální nebo žádný. V případě násilného vniknutí do takovéhoto „trezoru" je potom majitel nepříjemně překvapen tím, jak snadné bylo vloupání a pojišťovna odmítá plnit pojistnou událost.

Více zde

Certifikace NBÚ Informace o stupních utajení

Utajované skutečnosti se klasifikují do stupňů utajení:
přísně tajné, tajné, důvěrné, nebo vyhrazené. Poradíme Vám s výběrem vhodného trezoru.

Více zde

Návod na údržbu a obsluhu trezorů

Rady a návody na údržbu trezorů Výměna baterii trezoru,
změna kódu trezoru

a jeho nouzové otevření...
podívejte se na videa.

Více zde