Panikový zámek      FaB entr      Bezpečnostní vložka      Výroba klíčů Brno

 

 Česká pošta, Balík Na poštu – bankovním převodem  121 Kč
 Česká pošta, Balík Na poštu – dobírkou  157 Kč
 Česká pošta, Balík Do ruky – bankovním převodem  121 Kč
 Česká pošta, Balík Do ruky – dobírkou  157 Kč
 PPL – bankovním převodem  133 Kč
 PPL – dobírkou  169 Kč
 PPL – nadrozměr, paletová přeprava  2500 Kč
 HeurekaPoint – bankovním převodem  89 Kč
 HeurekaPoint – dobírkou  115 Kč
 Osobní odběr –  Dukelská 13, Brno  0 Kč

Ceny jsou platné pro doručování zásilek po České Republice. 

Cena poštovného u VÍCEBODOVÝCH ZÁMKŮ se řeší se zákazníkem individuálně.

BALÍK DO RUKY
Snadnější už to snad ani být nemůže. Balík Do ruky přijde za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.  Doručení přímo do vašich rukou na dodací adresu již následující pracovní den po odeslání. Cena za poštovné a balné činí 121,- Kč včetně DPH (není-li uvedeno jinak). Dobírka +36 Kč včetně DPH. Maximální váha zásilky 30 Kg.
Po expedici na váš e-mail zašleme číslo balíku, pod kterým zásilku dohledáte v systému Track and Trace na stránkách České pošty. Číslo balíku můžete rovněž najít po přihlášení ve vašem zákaznickém účtu.

BALÍK NA POŠTU
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě. Balík Na poštu bude doručen na vybranou poštu, kde si ho vyzvednete, kdy se to hodí Vám. Informace o uložení na poště Vám bude zaslána SMS nebo e-mailem (nechodí oznámení do schránky). Doručení objednávky již následující pracovní den po odeslání (od 12 nebo 15 hodin).  Cena za poštovné a balné činí 121,- Kč včetně DPH (není-li uvedeno jinak). Dobírka +36 Kč včetně DPH.
Maximální váha zásilky 30 Kg.Po expedici na váš e-mail zašleme číslo balíku, pod kterým zásilku dohledáte v systému Track and Trace na stránkách České pošty. Číslo balíku můžete rovněž najít po přihlášení ve vašem zákaznickém účtu.

PPL
Doručení přímo do vašich rukou na dodací adresu již následující pracovní den po odeslání. Cena za poštovné a balné činí 133,- Kč včetně DPH (není-li uvedeno jinak). Dobírka +36 Kč včetně DPH.    Společnost PPL CZ ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí možnost uhradit balík na dobírku také platební kartou. Tato služba není pro příjemce zpoplatněna. Maximální váha zásilky 30 Kg.
PPL garantuje dodání zásilky do 24 hodin kdekoli v ČR. Máte možnost sledovat zásilku on-line.

PPL NADROZMĚR, PALETOVÁ PŘEPRAVA
Převážně pro trezory vážící více než 30 kg. Doručení na adresu zvolenou zákazníkem. U zboží, které máme skladem, doručuje PPL třetí pracovní den od objednání. Není možná platba kartou u řidiče.

HEURÉKA POINT - ULOŽENKA
Objednáte zboží v internetovém obchodě, přičemž při objednávce vyberete pobočku, na které si zboží chcete vyzvednout. Zásilku můžete vyzvednout na kterékoliv z Vámi zvolených poboček – Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Hradec Králové a v Plzni , další pobočky již brzy. Nejpozději během druhého pracovního dne ode dne podání připravíme Vaši zásilku na kterékoliv pobočce. O tom, že je zásilka připravena k odběru Vás uloženka provozovatel HeurekaPointu, informuje HeureaPoint SMS zprávou a emailem. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky. V případě, že je zásilka na dobírku, vydá ji HeureaPoint na základě informace o čísle objednávky a uhrazení celé dobírkové částky v hotovosti. Na pobočkách nepřijímá HeureaPoint platby kartou. V případě, že zásilka byla hrazena předem, vyžaduje HeurekaPoint také předložení dokladu totožnosti, případně si můžete s námi sjednat, že Vám zásilka bude vydána tzv. „Na heslo“. V takovém případě není potřeba žádný doklad, ale pouze heslo a číslo objednávky. Každá zásilka je uložena do ochranného úložného boxu. Cena za zásilku již od 89 Kč včetně DPH(s dobírkou 115 Kč včetně DPH).

Parametry zásilek HEURÉKA POINT:
Maximální hmotnost zásilky = 20 kg, maximální rozměry zásilky = 175 cm pro kterýkoli z rozměrů nebo 300 cm pro součet délky a největšího obvodu měřeného v jiném směru než délka (2x šířka + 2x výška + délka), maximální výše dobírky = 50.000 Kč stejná cena platí pro výdej na pobočkách v ČR i SK.

OSOBNÍ ODBĚR                               
Provozovna Novelo 91 - Výdejní místo:
Otevírací doba: po–pá:  8–17 hodin
Dukelská třída 13, 614 00 Brno

DORUČENÍ NADMĚRNÉHO ZBOŽÍ
Doručení nadměrného zboží a zboží nad 50 kg je řešeno individuálně s koncovým zákazníkem, podle množství a vzdálenosti dle aktuálního ceníku vybrané přepravní společnosti.

 

ZPŮSOBY PLATBY:

Platební karty (go pay)
Platba platební kartou je nejpopulárnější platební metodou v prostředí internetu. Nabízíme podporu všech nejrozšířenějších karetních asociací včetně široké podpory doprovodných funkcionalit, jako jsou opakované platby či předautorizace.

Online platební tlačítka (go pay)
Jedná se o oblíbenou bankovní platbu s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá online a vždy v rámci stejné bankovní instituce.  Nabízíme podporu většiny největších českých bankovních domů.

Bankovní převody (go pay)
Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní GoPay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) vám nabízíme běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (běžně do jedné hodiny). Platbu lze zadat kdykoliv, ale zpracována je v úředních hodinách banky.

Mobilní platby (go pay)
Mobilní platby umožňují realizovat platby z vlastního mobilního telefonu. Platby jsou strhávány z kreditu předplacené karty nebo přičteny k vyúčtování u tarifních klientů. Mobilní platby jsou velmi praktické při úhradách menších částek. Platbu lze zadat kdykoliv s online garancí o provedené platbě.

Elektronické peněženky (go pay)
Elektronické peněženky jsou budoucností v placení. Nabízejí výhodnou alternativu k běžným bankovním účtům a jsou využívány zejména pro úhradu nižších a středně vysokých částek. Jedná se o progresivní platební metodu v internetovém prostředí, která umožňuje registrovaným zákazníkům provádět online platby pohodlným a bezpečným způsobem bez nutnosti poskytování osobních a finančních údajů.

Kuponové platby (go pay)
Kuponové platby nabízí hotovostní způsob úhrady nebo předplacenou úhradu za nákup zboží a služeb prostřednictvím sítě platebních terminálů. Jedná se o platební metody s definovanou výší útraty. 

aj. jako například klasická platba bankovním převodem,  na dobírku, platba kartou při převzetí u zákazníka  (PPL), osobní odběr

Bankovní spojení: 2300144582/2010

Podrobný přehled:

Výroba autoklíčů